SMC
Pagrindinis
2019 02 15
 
Vienu sakiniu
2016-2018: Welcome to Europe: 3i - inclusion, integration & internationalisation Spausdinti El. paštas
2016 08 12
Tikslas: Projektu „Welcome to Europe: 3i - inclusion, integration & internationalisation“ siekiama kartu spręsti pabėgėlių, euroskepticizmo ir imigrantų stigmatizacijos krizę renkant ir dalijantis gerąja imigrantų įtraukimo į vietos bendruomenę patirtimi.
Trukmė: 2016-2018
Finansuoja: ES programa "Europa piliečiams"
Rezultatai: Seminarai, diskusijos, mokymai-dirbtuvės, pažintiniai vizitai, taip pat - apklausos, „Welcome to Europe: 3i vadovas

2016 m. rugpjūčio mėnesį prasidėjęs ES programos „Europa piliečiams“ finansuojamas projektas „Welcome to Europe: 3i - inclusion, integration & internationalisation“ („3i“) tęsis iki 2018 m. liepos mėnesio. Projektą įgyvendina 7 partneriai iš Suomijos, Švedijos, Italijos, Estijos, Lietuvos ir Juodkalnijos. Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto Savivaldos mokymo centras yra šio projekto partneris.

Trumpai apie projektą

Europos Sąjunga pasitinka didelės transformacijos ir jos principų pokyčio laikotarpį dėl iškilusios prieglobsčio prašančių pabėgėlių, euroskepticizmo ir imigrantų stigmatizacijos krizės. Šių problemų sprendimui inicijuotas projektas, kuriuo siekiama grįžti prie Europos Sąjungos šaknų iškeliant 3i klausimus: integracija, įtrauktis ir internacionalizacija.
„3i“ projektas suteiks ES piliečiams galimybę ir pagrindą veikti kartu ir dalyvauti renginiuose, kuriuose bus siekiama dalytis geriausia praktika ir patirtimi pagrindinėmis projekto temomis. Tokiu būdu taip pat bus siekiama stiprinti Europos identiteto jausmą ir sustiprinti tarpusavio supratimą tarp esamų ir naujųjų Europos narių.
Projektu siekiama spręsti neigiamą požiūrį į imigrantus ir keisti dabartinius sustabarėjusius požiūrius į pabėgėlius ir prieglobsčio prašytojus, identifikuojant geriausias praktikas, susijusias su šių narių įtrauktimi ir integracija į vietos bendruomenes. Bus keičiamasi žiniomis ir patirtimi panaudojant vietos kultūrą kaip priemonę tai pasiekti, bei nagrinėjama, kaip vietos valdininkai geba spręsti šias situacijas.
Projekto tikslams įgyvendinti bus suorganizuoti 5 vieši seminarai, kuriuose šie klausimai bus svarstomi remiantis surinkta ir pasidalinta geriausia praktika. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas vietos bendruomenės įtraukimui, siekiant sukurti tarpkultūrinį dialogą tarp projekto partnerių šalių. Tai suteiks platformą mokytis, dalintis ir diskutuoti su Europos ateitimi susijusiais klausimais. Vietos dalyviai partnerių šalyse bus skatinami dalyvauti ir išsakyti savo nuomonę šiais svarbiais klausimais bei pasimokyti iš kitose šalyse įgyvendinamų iniciatyvų ir taikomų praktikų.
Praktinis tikslų pritaikomumas bus laikomas svarbiausiu projekto rezultatų aspektu, taip pat galutinių rezultatų pristatymas kiek galima platesnei auditorijai. Bus sukurta projekto interneto svetainė, specialus dėmesys bus skiriamas rezultatų sklaidai visomis socialinės medijos priemonėmis. Projekto metu bus sukurtas „Welcome to Europe: 3i“ vadovas.

Apie projektą "Europa piliečiams" programos puslapiuose >>>

Projekto svetainė - http://europe3i.weebly.com/

 
Pirmyn >
Renginių kalendorius
« < Vasaris 2019 > »
P A K A P Š S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Top! Top!